2013 m. vasario 9 – 10 d. „Įsitrauk. Mokykis. Keisk." – mokymai tavo tobulėjimui! PDF Spausdinti El. paštas

Atsibodo trinti mokyklos suolą? Mokykis ir tobulėk kitaip! Dalyvauk Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) organizuojamame projekte „Įsitrauk. Mokykis. Keisk". 2013m. vasario 9 – 10 dienomis dalyvauk mokymuose, skirtuose Utenos jaunimui. Mokymų dalyviams bus suteiktos pagrindinės žinios apie regioninę jaunimo politiką, taip pat kompetencijos apie interesų atstovavimą, darbą su politikais ir visa tai nemokamai.

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, kartu su Utenos visuomeninių organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas", siekdama stiprinti jaunimo organizacijas, veikiančias regionuose, pradeda įgyvendinti projektą „Įsitrauk. Mokykis. Keisk". Projektu siekiama užtikrinti aktyvų struktūrinį dialogą tarp nevyriausybinių jaunimo organizacijų atstovų ir įvairių savivaldybės institucijų, savivaldybės jaunimo reikalų tarybos, politikų-sprendimų priėmėjų.

Iki 2013 m. vasario 4 d. užpildyk anketą ir būk vienu iš 20 jaunuolių, kurie turės progą pasigalynėti su jaunimo politika, sužinoti apie savo galimybes ir didinti savo kompetencijas! Registruokis, dalyvauk mokymuose ir tobulėk!

Registracijos anketa:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dElDRDVJSmdQTmpsY1dTZlItR3dsR1E6MQ

Apie sodybą, kurioje vyks mokymai, bus pranešta atrinktiems mokymų dalyviams. Apgyvendinimo ir maitinimo išlaidomis rūpinasi organizatoriai. Mokymų programa bus paskelbta vėliau. Transportu reikia pasirūpinti patiems. Turi klausimų? Gustė gali tau padėti. Skambink numeriu 86 287 0163, arba rašyk Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .'; document.write( '' ); document.write( addy_text18598 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

UVJOS "Apskritasis stalas" ir LiJOT informacija