2013 m. sausio 10 d. Utenos jaunimo reikalų tarybos posėdis PDF Spausdinti El. paštas

2013 01 10 JRT2012 m. sausio 10 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje buvo sušauktas Utenos jaunimo reikalų tarybos (UJRT) posėdis, kuriam pirmininkavo savivaldybės meras Alvydas Katinas. Jo pradžioje buvo pristatyti nauji Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas" į UJRT deleguoti nariai Kasparas Mociūnas ir Karolis Antanas Stankevičius, kurie pakeitė iš UJRT veiklos pasitraukusius Karolį Bernotą ir Laurą Garunkštytę, o UJRT pirmininko pavaduotoju pasiūlyta išrinkti Konradą Kazlauską. Naujos sudėties UJRT dar tvirtins Utenos rajono savivaldybės taryba.

Posėdyje buvo svarstyta UJRT praėjusių metų veiklos ataskaita – ji bus įtraukta į rengiamą 2012 m. Utenos rajono savivaldybės veiklos ataskaitą ir kartu patvirtinta. Svarstant klausimą dėl planuojamų lėšų jaunimo veiklai 2013 metais finansuoti, UJRT nariai nusprendė siūlyti savivaldybės biudžete numatyti ne mažesnę sumą pinigų nei buvo praėjusiais metais. Posėdyje įvertinti Jaunimo projektų finansavimo konkurso prioritetai 2013 metams – jais teks vadovautis rengiantiems projektus ir iš savivaldybės biudžeto norintiems gauti finansinę paramą.

UJRT svarstė ir du visuomeninės organizacijos Utenos ekonomikos ir kompiuterijos klubo prašymus. Pirmasis – paremti Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje vyksiantį krepšinio lygos renginį – š. m. sausio 24 d. organizuojamą „Žvaigždžių dieną" - UJRT nutarimu dalinai bus patenkintas, tačiau patalpų Utenos internetinei televizijai skyrimo klausimas kol kas liko atviras – patalpos bus skirtos apsvarsčius įvairius variantus.

Posėdyje nutarta atidėti UJRT 2013 m. veiklos ir Utenos rajono jaunimo problemų sprendimo planų tvirtinimą kitam UJRT narių susirinkimui – šiame posėdyje sudaryta darbo grupė įpareigota pateikti siūlymus dėl jų tikslinimo. Artimiausiame posėdyje taip pat bus svarstoma ir Jaunimo centro koncepcija.