Projektas „Atrask save: tiesiausias kelias svajonės link" keliauja po visą Lietuvą ir kviečia moksleivius susipažinti su karjeros planavimu PDF Spausdinti El. paštas

Atrask saveSėkmės mokykla ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia moksleivius į projektą „Atrask save: tiesiausias kelias svajonės link".

Šio projekto metu 9 – 12 klasių moksleivių laukia Sėkmės mokyklos ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto geriausių lektorių paskaitos apie karjeros planavimą, savęs pažinimą, bei sėkmingą savo tikslo siekimą. Praktinėse paskaitose moksleiviai turės galimybę sužinoti ne tik kaip teisingai išsikristalizuoti vertybes, kaip sėkmingai siekti savo tikslo, bei atrasti savo pašaukimą, bet ir kodėl svarbu dar mokykloje galvoti apie asmeninės karjeros planavimą. Moksleiviai galės atsakyti į klausimus, kaip atrasti svajonių profesiją ir savo pašaukimą? Kuo aš noriu ir kuo galiu būti? Kaip sėkmingai siekti savo tikslo? Moksleiviai šio projekto metu turės galimybę ne tik atsakyti į rūpimus klausimus, bet ir įgytą informaciją pritaikyti mokymosi procese bei asmeniniame gyvenime.

Projektas „Atrask save: tiesiausias kelias svajonės link"lankysis 5 Lietuvos miestuose. Utenoje prijekto renginiai vyks 2013 m. vasario 21 d. 15-18:30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje.
Registracija: www.sekmesmokykla.lt/atrasksave

Daugiau informacijos: www.sekmesmokykla.lt

Projektas „Atrask save: tiesiausias kelias svajonės link" keliauja po visą Lietuvą ir kviečia moksleivius susipažinti su karjeros planavimu