Utenos jaunimo apdovanojimai 2012 PDF Spausdinti El. paštas

Utenos jaunimo apdovanojimai 20122012 m. gruodžio 7 d. Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas" (toliau UVJOS „AS") iniciatyva Utenos kraštotyros muziejuje per šiuos metus daugiausiai pasiekę ir nusipelnę jaunuoliai buvo pagerbti ir apdovanoti. Iš viso buvo sulaukta virš šimto pasiūlymų įvairioms nominacijoms, o apklausoje dalyvavo daugiau nei 1000 žmonių!

Balsavusiųjų verdiktas:

„Metų jaunimo renginiu / iniciatyva / projektu" už nuopelnus skatinant jaunų žmonių pilietiškumą tapo projektas „Gyvenimas kitokiu ritmu";

„Metų jaunimo lyderis" – metus pirmąja Šapokos ledi buvusi Odeta Šileikytė;

„Metų jaunasis menininkas" – ne tik fotografijomis, bet ir savo dailės bei vaidybos sugebėjimais garsėjanti Vilma Deveikytė;

„Metų moksleivis" – daugybės konkursų, olimpiadų ir čempionatų dalyvis, Pietų Korėjoje vykusios astronomijos olimpiados bronzos laimėtojas, Karolis Markauskas;

„Metų savanoris" – aktyvus Utenos internetinės televizijos savanoris, Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokinių tarybos narys, miesto šventės savanoris Donatas Laurinavičius;

„Metų sportininkas" – akrobatiniais triukais Lietuvą garsinęs ir 1- ąją vietą Baltijos šalių akrobatinio važiavimo motociklų renginyje ,,Bike show" iškovojęs Nerijus Malinauskas;

„Metų jaunimo organizacija" – aktyviai atstovaujantis mokinių interesus Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos moksleivių savivaldų informavimo centras;

„Metų studentas" – išvažiavusi mokytis į sostinę, tačiau Utenos nepamirštanti Marija Šaraitė.

Paskutinis, specialusis renginio organizatorių UVJOS „AS" apdovanojimas atiteko į renginį atvykti negalėjusiai Jolantai Ančienei, sukūrusiai visiems puikiai žinomą „Apskritojo stalo" logotipą.

Renginyje dalyvavo prie jaunimo veiklų prisidedantys politikai, visuomenės veikėjai, įstaigų darbuotojai, o nominacijas įteikė gerai žinomi, su jaunimo reikalais nuolat susiduriantys ir juos tvarkantys žmonės. Atmosferą pagyvino jaunųjų muzikantų pasirodymai, o organizatorius ir nominantus netikėtai nudžiugino Utenos verslo ir informacijos centras, padovanodamas didžiulį, specialiai Utenos jaunimo apdovanojimams pagamintą tortą.

„Be galo džiaugiuosi, kad Utenoje tiek daug talentingų ir aktyvių jaunų žmonių, turinčių be galo gražius tikslus, kurių sistemingai siekia. Taip pat labai džiugu, jog miesto žmonės tai supranta, palaiko ir skatina jaunus žmones veikti. Esame be galo dėkingi visiems prisidėjusiems prie šios iniciatyvos, taip pat tiems, kurie atvyko ir netgi nepagailėjo dovanų" – vos apdovanojimams pasibaigus geromis emocijomis dalinosi UVJOS „Apskritasis stalas" prezidentas Konradas Kazlauskas.

„Apskritojo stalo" savanoriai dėkoja visiems už aktyvų dalyvavimą renkant 2012 – ųjų Utenos jaunimo apdovanojimų nugalėtojus.

UVJOS "Apskritasis stalas" informacija