Utenoje išrinktas naujas Lietuvos mokinių parlamento narys PDF Spausdinti El. paštas
Mantas Žeronas2012 m. lapkričio 16 d. Lietuvoje vyko septintojo Lietuvos mokinių parlamento rinkimai. Tą dieną Utenos Dauniškio gimnazijoje buvo renkami kandidata i- rinkikai. 2012 m. lapkričio 23 d. 14.00 val. Utenos rajono savivaldybėje buvo organizuojamas antrasis rinkimų į Lietuvos mokinių parlamentą turas. Nugalėtoju išrinktas Utenos Dauniškio gimnazijos III b klasės mokinys Mantas Žeronas.

Pagrindinės Lietuvos mokinių parlamento funkcijos yra atstovauti Lietuvos mokinių interesams, analizuoti aktualius mokiniams įstatymus, svarstyti problemas, reaguoti į aktualijas, telkti, aktyvinti mokinius savivaldybėse.
Mokinių parlamentas sudaro galimybę jaunuoliams dalyvauti, tvarkant tiesiogiai su jais susijusius reikalus. Lietuvos mokinių parlamentas svarbus kiekvienam mokiniui, kuris turi galimybę praktiškai susipažinti su demokratinių rinkimų procedūra, ugdyti socialinius ir demokratinius įgūdžius, aktyviai dalyvauti pilietinėje visuomenėje. Kaip žadėjo pats Mantas, tikimės, kad jis aktyviai dalyvaus ir stengsis įtraukti uteniškius į Lietuvos mokinių parlamento veiklą. Linkime jam sėkmės!