2012 m. lapkričio 13 d. Vyko Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ visuotinis narių susirinkimas PDF Spausdinti El. paštas

Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ visuotinis narių susirinkimas2012 m. lapkričio 13 d. Utenos rajono savivaldybėje vyko Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas" visuotinis narių susirinkimas, kuriam pirmininkavo Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas" prezidentas Konradas Kazlauskas. Susirinkime dalyvavo UVJOS „Apskritasis stalas" valdybos nariai, jaunimo organizacijų atstovai, Utenos kolegijos studentai ir kiti suinteresuoti asmenys.
Visuotinio narių susirinkimo metu buvo išrinktos dvi naujos UVJOS „Apskritasis stalas" valdybos narės: Agnė Ivanauskaitė ir Eglė Vitkelytė, ir du nauji Utenos jaunimo reikalų tarybos nariai: Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai Kasparas Mociūnas ir Karolis Antanas Stankevičius.
Taip pat susirinkimo metu buvo svarstoma pozicija dėl Utenos jaunimo centro koncepcijos, pristatyta UVJOS „Apskritasis stalas" 2012 m. veiklos ataskaita.