Jaunimo apdovanojimai grįžta į Uteną! PDF Spausdinti El. paštas

utenos_jaunimo_apdovanojimaiPažįsti ką nors, kas privalo būti pastebėtas, o galbūt pats toks esi?! Drąsiai ir garsiai išsakyk savo nuomonę. Jau nuo spalio 24 iki lapkričio 7 dienos gali siūlyti kandidatus šioms nominacijoms:

· „Metų moksleivis" – nominuojamas moksleivis, nusipelnęs mokslo srityse;

· „Metų studentas" – nominuojami studentai iš Utenos kolegijos, Profesinio ugdymo centro, nusipelnę už pasiekimus mokslo, visuomeninėje, savivaldų srityse;

· „Metų jaunimo sportininkas" – nominuojami sportininkai, komandų nariai arba visos komandos, garsinančios Utenos miestą, pasiekę didelių aukštumų sporto srityje.

· „Metų jaunasis menininkas" – nominuojami menininkai už kūrybiškumą, iniciatyvas šokio, dailės, muzikos, teatro, poezijos, fotografijos bei žurnalistikos srityje;

· „Metų jaunimo organizacija" – nominuojama organizacija už veiklumą, kūrybiškumą, iniciatyvas ir gerus darbus Utenos jaunimo labui;

· „Metų jaunimo lyderis" – nominuojamas lyderis, nusipelnęs gerais darbais, iniciatyvumu bei kūrybiškumu Utenos miesto jaunimui;

· „Metų savanoris" – nominuojamas savanoris, nusipelnęs organizacijai/oms savo kūrybiškumu, aktyviai dalyvaujantis jaunimo veiklose, renginiuose ir pan.;

· „Metų jaunimo renginys/projektas" – nominuojamas renginys ar projektas, įtraukęs daugiausia jaunimo, išsprendęs opią jaunimo problemą ar kt.

Nesnausk, siūlyk labiausiai nusipelniusius, 2012 m. lapkričio 12-26 dienomis balsuok ir išrink geriausią! Pasižymėk gruodžio 7 dieną savo kalendoriuje, kaip tai padarė majai, nes tą dieną vyksiančių Utenos jaunimo apdovanojimų praleisti negalima!

Anketą, kurioje gali siūlyti kandidatus, rasi www.uvjosas.lt

UVJOS „Apskritasis stalas" informacija