Dalyvauk „Versli Lietuva" renginyje! PDF Spausdinti El. paštas

Jei tavo galvoje nenustoja suktis įvairiausios idėjos, esi aktyvus ir kūrybiškas, svajoji apie nuosavą verslą ar nori sužinoti, kaip uždirbti pirmąjį milijoną, o gal tavo pomėgis gali atnešti pelną, dalyvauk nemokamame verslumo renginyje „Versli Lietuva" (Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO", Laisvės per. 5) ir pasisemk įvepiančių idėjų iš charizmatiškų ir patyrusių verslo pasaulio atstovų ir verslumo ekspertų.
Dvi dienas žymiausių Lietuvos verslininkų, finansų specialistų ir pripažintų akademikų komanda dalinsis savo patirtimi, žiniomis ir patarimais. Turėsi galimybę išgirsti sėkmingo verslo receptą. Renginio metu tavęs laukia:
„Verslumo universitetas", kuriame pagilinsi žinias, išgirsi motyvuojančių pranešimų – dvejose skirtingose auditorijose šviežios ir įdomios informacijos ras kiekvienas – nuo studento iki verslininko. „Verslumo dirbtuvės" . Jose patyrusių akademikų ir verslininkų pagalba įgysi praktinių įgūdžių, sužinosi verslo užkulisių paslapčių. „Konsultacinė erdvė", kurioje galėsi gauti „Pirmųjų metų verslo pradžios krepšelį".
Renginio atidarymas: 2012 m. spalio 12 d. 9:30 val. „Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO", 3 salėje. Daugiau informacijos apie renginį ir registraciją į „Verslumo dirbtuves" rasi čia: http://www.verslilietuva.lt/