2012 m. rugsėjo 12 – 17 d. Tarptautiniai jaunimo mainai „Skirtingi veidai - viena siela" Vilniuje PDF Spausdinti El. paštas

Žvelk į pasaulį per fotoaparato objektyvą ir griauk stereotipus! Esi kviečiamas į tarptautinius jaunimo mainus „Skirtingi veidai - viena siela", kurie vyks 2012 m. rugsėjo 12 – 17 d. Vilniuje.
Jei moki anglų kalbą ir esi pasiryžęs entuziastingai įsitraukti į veiklas, dalyvauk šešias dienas truksiančiuose jaunimo mainuose, kuriuose dalyvaus Lietuvos ir Lenkijos atstovai. Mainai sieks suburti abiejų valstybių 18 - 27 metų amžiaus jaunuolius, skatinti tarpkultūrinį dialogą ir tarpusavio supratimą. Pasitelkus fotografiją bus kalbama apie žmogaus teises. Atrasi, jog skirtumai tarp dviejų šalių yra žymiai mažesni nei atrodė iš pradžių.

Jei susidomėjai, siųsk savo vardą, pavardę, telefono numerį ir porą sakinių, kodėl norėtum dalyvauti projekte el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai (temoje nurodyk projekto pavadinimą).

Daugiau informacijos: http://www.ljc.lt/lt/

VšĮ „Lietuvos jaunimo centro" informacija