Kviečiame jaunimą į Nacionalinę MEP sesiją Vilniuje 2019 m. balandžio 13-16 dienomis PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator   
Trečiadienis, 2019 m. balandžio 10 d. 06:03

Artėjant 2019 m. gegužės 26 d. Europos Parlamento rinkimams Mokomasis Europos Parlamentas (MEP) ir Žinau, ką renku politikos stebėsenos tinklas kviečia jiems tinkamai pasiruošti!

Jaunus žmones (vyresnių klasių moksleivius ir pirmų kursų studentus) kviečiame dalyvauti didžiausiame metų mūsų bendruomenės renginyje - Nacionalinėje MEP sesijoje jau balandžio 13-16 dienomis.

Sesijos metu dalyviai simuliuos Europos Parlamento darbą, spręs aktualiausias Europai ir Lietuvai problemas (pilnas jų sąrašas čia), susitiks su ekspertais ir mokysis vertinti politikų veiklą, komunikuoti apie artėjančius rinkimus bei ras bendraminčių iš visos Lietuvos! Registracija vyksta iki balandžio 10 d. - anksčiau užsiregistravusieji gauna pirmumą rinktis komitetą ir politinę grupę.

Renginio programą rasite čia. Atvykstantiems iš kitų miestų organizatoriai suteiks nakvynę, visiems renginio dalyviams bus organizuojamas maitinimas. Aktyviausi renginio dalyviai galės prisijungti prie politikos stebėsenos tinklo Žinau, ką renku ir organizuoti EP rinkimams skirtas edukacines veiklas savo miestuose!

Registracija ir visa informacija: http://mep.lt/mep2015/dalyvauk-mep-veikloje/

Renginys Facebooke: https://www.facebook.com/events/2405299113089893/

Tai išskirtinė proga iš esmės įsigilinti į Europos Parlamento veiklą ir diskutuoti artėjant rinkimams.

 

Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija

Atnaujinta Trečiadienis, 2019 m. balandžio 10 d. 06:04