Mokymo kursai Erasmus+ jaunimo sritis PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator   
Pirmadienis, 2017 m. rugpjūčio 21 d. 11:50
Mokymo kursai Erasmus+ jaunimo sritis
 

Mokymo kursai „Destination: Youth Participation“ Graikijoje

Mokymuose kviečiame dalyvauti dviejų tipų žmones:

  • Jaunimo dalyvavimo srityje patyrusius profesionalus, kurie nori didinti savo indėlį į jaunimo įsitraukimą bei jų požiūrių gerinimą;
  • Asmenų, kurie tiesiogiai nedirba su jaunimo dalyvavimo tema, tačiau nori pagilinti savo žinias, gebėjimus, darbo būdus ir įsitraukti į iniciatyvas bei projektus jaunimo dalyvavimo tema.

Mokymo kursų tikslas – suteikti įgalinančių praktinių įrankių profesionalams, kurie yra įsitraukę į jaunų žmonių aktyvinimo, įtraukimo ir dalyvavimo demokratiniame gyvenime procesus.

Mokymo kursai vyks 2017 m. lapkričio 21–27 d. Atėnuose, Graikijoje. Registracija vyksta čia iki 2017 m. rugsėjo 10 d.

„Democracy Reloaded“ pažintinis vizitas Portugalijoje

Pažintinio vizito tikslas –  dalintis ir reflektuotis apie egzistuojančius jaunimo įsitraukimo į spendimų priėmimą savo vietos bendruomenėje būdus, plačiai aptarti šių būdų kokybės problemas.

Pažintinis vizitas taip pat prisidės prie kompetencijų gerinimo, kurios padės planuoti, įgyvendinti, išsaugoti ir reformuoti vietos dalyvavimo sistemas.

Dalyvių profilis

Jauni sprendimų priėmėjai, vietos ir regioninių institucijų darbuotojai, atsakingi už jaunimo reikalus, jaunimo darbuotojai, jaunimo lyderiai, projektų vadovai, „Erasmus+“ 3 pagrindinio veiksmo projektų koordinatoriai.

Rekomenduojame į šiuos mokymo kursus registruotis poromis: po vieną atstovą iš savivaldybės ir nevyriausybinės jaunimo organizacijos. Pirmenybė bus teikiama tiems dalyviams, kurie registruosis kartu.

Mokymo kursai vyks 2017 m. spalio 22–27 d. Lisabonoje, Portugalijoje. Registracija vyksta čia iki 2017 m. rugsėjo 10 d.

Mokymo kursai „Eye Opener“ Islandijoje

Šiuose mokymo kursuose išmoksite pagrindų, kurių reikia tam, kad galėtumėte teikti paraišką „Erasmus+“ jaunimo mainams. Mokymo kursuose daugiausiai dėmesio skirsime jaunų žmonių (15–18 m.) ir suaugusiųjų darbui kartu.

Tai, jog jaunimas gali dalyvauti mokymo kursuose, suteikia visai kitokią dinamiką procesui. Jauni žmonės tiesiogiai gaus žinių apie projekto kūrimą ir bendradarbiavimas tarp suaugusiųjų ir jaunų žmonių taps geresnis. Kai kurios užduotys bus daromos nacionalinėse grupėse, kai kurios –  maišytose, o rezultatai bus palyginami. Mokymo kursai parodys, kokios yra jaunų žmonių kompetencijos planuoti projektus savarankiškai.

Mokymo kursai vyks 2017 m. lapkričio 22–27 d. Reikjavike, Islandijoje. Registracija vyksta čia iki 2017 m. rugsėjo 18 d.

Įvadiniai mokymo kursai „Appetiser“ Jungtinėje Karalystėje

Kviečiame į mokymo kursus „Appetiser“, skirtus supažindinti dalyvius su „Erasmus+“ jaunimo srities galimybėmis tarptautiniame darbe su jaunimu, kurie vyks 2017 m. lapkričio 27–gruodžio 1 d. Jungtinėje Karalystėje.

Mokymo kursai skirti dar neturintiems tarptautinių projektų vykdymo patirties. Ypač laukiame anketų iš mažesnių Lietuvos miestų ir miestelių, kaimiškų vietovių.

„Appetiser“ suteiks jums stiprią ir pozityvią pirmąją tarptautinio darbo su jaunimu patirtį ir įkvėps naudotis „Erasmus+“ jaunimo sritimi.

Registracija vyksta iki 2017 m. rugsėjo 17 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Išsamesnę informaciją galite rasti www.erasmus-plius.lt

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra

www.facebook.com/veiklusjaunimas

Atnaujinta Antradienis, 2017 m. rugpjūčio 22 d. 11:52