2015 m. rugsėjo 24 d. TIME TO MOVE renginys Utenoje PDF Spausdinti El. paštas
2015 09 21 time to moveIeškai tarptautinių studijų ar savanoriškos veiklos galimybių? Norėtumei dirbti ir atlikti praktiką užsienio įmonėje? O gal domiesi kitomis tarptautinėmis galimybėmis? Tuomet išplėsk akis ir ausis: 2015 m. rugsėjo 24 d. ateik į „Time to Move" renginį, kuriame galėsi rasti ne tik atsakymus į rūpimus klausimus, tačiau ir susipažinti su Europos savanorių tarnybą išbandžiusiu savanoriu bei iš „Erasmus+" studentų mainų grįžusiu studentu, kurie papasakos apie savo patirtį ir patars, kaip tu galėtumei pasinaudoti šiomis galimybėmis.

Renginys vyks 2015 m. rugsėjo 24 d. 16:00 Atviros jaunimo erdvės konferencijų salėje, Lauko g. 19A.

Renginio registracija https://docs.google.com/forms/d/1j0i1mtNJBip8e6mZGoFMQFeyNrCW-45uopzAwjSnTVI/viewform.

Apie „Time to Move" renginius kituose miestuose ir visą kampaniją gali sužinoti http://www.zinauviska.lt/lt/veikliam-jaunimui/time-to-move/time-to-move-renginiai-5323

„Time to Move" kampanija yra Eurodesk tinko iniciatyva, kuri šiais metais vyks 2015 m. rugsėjo 21 – spalio 4 d. visoje Europoje. Jos tikslas – suteikti informaciją jaunimui ir su jaunimu dirbantiems asmenims apie įvairias tarptautinio mobilumo galimybes.

Lietuvoje šiais metais kampaniją padeda įgyvendinti Švietimo mainų ir paramos fondas, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra ir Erasmus studentų tinklas ESN Lietuva.

Iškilus klausimams gali kreiptis: Eurodesk atstovybės Utenoje koordinatorė Silvija Telksnytė, +3706 930 88 28, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai