JAUNIMO TARPTAUTINĖ BENDRADARBIAVIMO AGENTŪRA KVIEČIA MOKYTIS PDF Spausdinti El. paštas

JTBAJaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra kviečia naudotis galimybe ir vykti į mokymo kursus, skirtus jauniems žmonėms ir su jais dirbantiems. Tarptautinių renginių dalyvių apgyvendinimo, maitinimo ir programos išlaidomis rūpinasi organizatoriai. Atrinktų dalyvių tarptautinės kelionės iš Lietuvos ir atgal bei sveikatos draudimo išlaidas dalinai (ne daugiau kaip 90 proc.) finansuoja Agentūra:

1. Kontaktų užmezgimo konferencija „Play On II contact making seminar with TC elements", kuri vyks Lenkijoje 2015 m. lapkričio 15–20 d. Dalyviai turės galimybę dalintis savo idėjomis ir patirtimis, susipažins su kitų organizacijų atstovais. Konferencijos tikslas – sukurti mokymosi situaciją, kur visi mokytųsi darydami, patirdami ir dalindamiesi, taip gaudami žinių apie sužaidybinimą ir stiprios partnerystės bei bendradarbiavimo aspektus. Registruotis galite iki 2015-08-30 (imtinai). Daugiau informacijos čia.

2. Mokymo kursai „N.I.C.E. Place" apie dalyvavimą vietos lygmeniu, kurie vyks 2015 m. spalio 11–17 d. Portugalijoje. „N.I.C.E Place" yra nauja mokymo kursų metodika, kuria siekiama jaunimo dalyvavimo vietos lygmeniu, jaunimo organizacijų ir sprendimų priėmėjų dialogo. Registracija vyksta iki 2015 m. rugsėjo 4 d. (imtinai). Daugiau informacijos rasite čia.

3. Įvadiniai mokymo kursai „Appetiser" Kroatijoje. Jų tikslas yra suteikti stiprios ir pozityvios pirmosios tarptautinio jaunimo projekto patirties, motyvuoti seminaro dalyvius pasinaudoti „Erasmus+" programos jaunimo sritimi. Šis tikslas atspindi visą mokymo kursų idėją – suteikti jausmą, ką reiškia dirbti su jaunais žmonėmis tarptautinėje aplinkoje. Paliekant visus sausus paaiškinimus nuošalyje, šis seminaras suteiks erdvės dalyviams tyrinėti tarptautiškumo privalumus patiems. Registracija į vyksta iki 2015 m. rugsėjo 6 d. (imtinai). Daugiau informacijos čia.

4. Mokymo kursai „From Idea to Action 3", kurie vyks 2015 m. spalio 19–25 d. Ispanijoje. Šių tarptautinių mokymo kursų tikslas – motyvuoti ir paskatinti dalyvius socialinio verslumo idėjas perkelti į realius įgyvendinimo planus, supažindinti su tam tikrais verslo įrankiais, priemonėmis ir sėkmingais verslo pradėjimo žingsniais. Registracija vyksta iki 2015 m. rugsėjo 13 d. (imtinai). Daugiau informacijos čia.

5. Kviečiame registruotis į mokymo kursus „ATOQ MK" apie projektų kokybę, skirtus vykdantiems jaunimo mainus. Jie kursai vyks 2015 m. lapkričio 24–29 d. Makedonijoje. Mokymo kursai yra skirti nevyriausybinių jaunimo organizacijų, švietimo centrų ir kitų organizacijų atstovams, ne jaunesniems negu 18 metų, bent vieną kartą dalyvavusiems „Erasmus+" jaunimo srities projektuose ir planuojantiems juose dalyvauti ateityje. Registracija į mokymo kursus vyksta iki 2015 m. rugsėjo 26 d. imtinai. Daugiau informacijos čia.

6. Kontaktų užmezgimo seminaras apie politinį jaunimo dalyvavimą Europoje, kuris vyks 2015 m. spalio 18–23 d. Kijeve, Ukrainoje. Pirmoji seminaro dalis sukurs erdvę diskusijai ir analizei apie skirtingas politinio dalyvavimo formas Europoje. Antroje seminaro dalyje bus suteikiama galimybė kurti naujus projektus, skirtus ES programos „Erasmus+" jaunimo sričiai, daugiausiai dėmesio skiriant jaunų žmonių politiniam dalyvavimui. Registracija į kontaktų užmezgimo seminarą vyksta iki 2015 m. rugsėjo 27 d. (imtinai). Daugiau informacijos rasite čia.

7. Įvadiniai mokymo kursai „Appetiser" Švedijoje, skirtus supažindinti dalyvius su „Erasmus+" jaunimo srities galimybėmis tarptautiniame darbe su jaunimu, kurie vyks 2016 m. sausio 26–30 d. Švedijoje. Mokymo kursai siekia sukurti stiprų teigiamą pirmąjį tarptautinio darbo su jaunimo įspūdį ir motyvuoti dalyvius naudotis „Erasmus+" jaunimo srities galimybėmis. Registracija vyksta iki 2015 m. lapkričio 15 d. (imtinai). Daugiau informacijos rasite čia

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra

www.facebook.com/veiklusjaunimas

 

JAUNIMO TARPTAUTINĖ BENDRADARBIAVIMO AGENTŪRA KVIEČIA MOKYTIS

 

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra kviečia naudotis galimybe ir vykti į mokymo kursus, skirtus jauniems žmonėms ir su jais dirbantiems. Tarptautinių renginių dalyvių apgyvendinimo, maitinimo ir programos išlaidomis rūpinasi organizatoriai. Atrinktų dalyvių tarptautinės kelionės iš Lietuvos ir atgal bei sveikatos draudimo išlaidas dalinai (ne daugiau kaip 90 proc.) finansuoja Agentūra:

 

 

1. Kontaktų užmezgimo konferencija „Play On II contact making seminar with TC elements“, kuri vyks Lenkijoje 2015 m. lapkričio 15–20 d. Dalyviai turės galimybę dalintis savo idėjomis ir patirtimis, susipažins su kitų organizacijų atstovais. Konferencijos tikslas – sukurti mokymosi situaciją, kur visi mokytųsi darydami, patirdami ir dalindamiesi, taip gaudami žinių apie sužaidybinimą ir stiprios partnerystės bei bendradarbiavimo aspektus. Registruotis galite iki 2015-08-30 (imtinai). Daugiau informacijos čia.

 

2. Mokymo kursai „N.I.C.E. Place“ apie dalyvavimą vietos lygmeniu, kurie vyks 2015 m. spalio 11–17 d. Portugalijoje. „N.I.C.E Place“ yra nauja mokymo kursų metodika, kuria siekiama jaunimo dalyvavimo vietos lygmeniu, jaunimo organizacijų ir sprendimų priėmėjų dialogo. Registracija vyksta iki 2015 m. rugsėjo 4 d. (imtinai). Daugiau informacijos rasite čia.

 

3. Įvadiniai mokymo kursai „Appetiser“ Kroatijoje. Jų tikslas yra suteikti stiprios ir pozityvios pirmosios tarptautinio jaunimo projekto patirties, motyvuoti seminaro dalyvius pasinaudoti „Erasmus+“ programos jaunimo sritimi. Šis tikslas atspindi visą mokymo kursų idėją – suteikti jausmą, ką reiškia dirbti su jaunais žmonėmis tarptautinėje aplinkoje. Paliekant visus sausus paaiškinimus nuošalyje, šis seminaras suteiks erdvės dalyviams tyrinėti tarptautiškumo privalumus patiems. Registracija į vyksta iki 2015 m. rugsėjo 6 d. (imtinai). Daugiau informacijos čia.

 

4. Mokymo kursai „From Idea to Action 3“, kurie vyks 2015 m. spalio 19–25 d. Ispanijoje. Šių tarptautinių mokymo kursų tikslas – motyvuoti ir paskatinti dalyvius socialinio verslumo idėjas perkelti į realius įgyvendinimo planus, supažindinti su tam tikrais verslo įrankiais, priemonėmis ir sėkmingais verslo pradėjimo žingsniais. Registracija vyksta iki 2015 m. rugsėjo 13 d. (imtinai). Daugiau informacijos čia.

 

5. Kviečiame registruotis į mokymo kursus „ATOQ MK“ apie projektų kokybę, skirtus vykdantiems jaunimo mainus. Jie kursai vyks 2015 m. lapkričio 24–29 d. Makedonijoje. Mokymo kursai yra skirti nevyriausybinių jaunimo organizacijų, švietimo centrų ir kitų organizacijų atstovams, ne jaunesniems negu 18 metų, bent vieną kartą dalyvavusiems „Erasmus+“ jaunimo srities projektuose ir planuojantiems juose dalyvauti ateityje. Registracija į mokymo kursus vyksta iki 2015 m. rugsėjo 26 d. imtinai. Daugiau informacijos čia.

 

6. Kontaktų užmezgimo seminaras apie politinį jaunimo dalyvavimą Europoje, kuris vyks 2015 m. spalio 18–23 d. Kijeve, Ukrainoje. Pirmoji seminaro dalis sukurs erdvę diskusijai ir analizei apie skirtingas politinio dalyvavimo formas Europoje. Antroje seminaro dalyje bus suteikiama galimybė kurti naujus projektus, skirtus ES programos „Erasmus+“ jaunimo sričiai, daugiausiai dėmesio skiriant jaunų žmonių politiniam dalyvavimui. Registracija į kontaktų užmezgimo seminarą vyksta iki 2015 m. rugsėjo 27 d. (imtinai). Daugiau informacijos rasite čia.

 

7. Įvadiniai mokymo kursai „Appetiser“ Švedijoje, skirtus supažindinti dalyvius su „Erasmus+“ jaunimo srities galimybėmis tarptautiniame darbe su jaunimu, kurie vyks 2016 m. sausio 26–30 d. Švedijoje. Mokymo kursai siekia sukurti stiprų teigiamą pirmąjį tarptautinio darbo su jaunimo įspūdį ir motyvuoti dalyvius naudotis „Erasmus+“ jaunimo srities galimybėmis. Registracija vyksta iki 2015 m. lapkričio 15 d. (imtinai). Daugiau informacijos rasite čia.

 

 

 

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra

www.facebook.com/veiklusjaunimas