Eurodesk Lietuva ieško savanorio dizainerio-maketuotojo PDF Spausdinti El. paštas

Esi moksleivis, studentas ar tiesiog jaunas žmogus? Turi maketavimo įgūdžių? O gal nori įgyti daugiau patirties? Eurodesk Lietuva komanda, administruojanti portalą „Žinau viską", ieško savanorio dizainerio-maketuotojo.
Jei esi veiklus, turi naujų ir dar neįgyvendintų idėjų, puikiai išmanai grafines-kompiuterines programas ir nori savo žiniomis pasidalinti su kitais – Lietuva ir Europa – prisidėk prie mūsų vizualinio identiteto kūrimo!

Savanorio užduotys:
• Informacinės medžiagos maketavimas internetiniams portalams ir spaudai;
• Brošiūrų, lankstinukų apipavidalinimas;
• Turimų vizualų adaptacijos (pritaikymas dabartiniam naudojimui).

Reikalavimai savanoriui:
• Pomėgis ir gebėjimas dirbti grafinėmis programomis;
• Kūrybiškumas;
• Atsakingumas;
• Gebėjimas dirbti savarankiškai;
• Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios.
Galimybės savanoriui:
• Galimybė užsiimti veikla nuotoliniu būdu;
• Tarptautinis mokymasis;
• Nuolatinis tobulėjimas komunikacijos, veiklų su jaunimu ir jaunimo informavimo srityse;
• Draugiška ir motyvuojanti komanda bei aplinka;
• Galimybė prisijungti prie kitų Eurodesk Lietuva veiklų, plėsti savo profilį;
• Galimybė dalyvauti Eurodesk Lietuva organizuojamuose renginiuose, mokymo kursuose.
Tavo gyvenimo aprašymo ir trumpos motyvacijos laukiame iki 2015 m. birželio 22 d. el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Kilus klausimams, rašyk Ingridai Jotkaitei Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel.: (8 5) 279 1014.