Kviečiame Utenos gimnazistus dalyvauti profesinio apsisprendimo apklausoje PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator
Pirmadienis, 2015 m. balandžio 13 d. 08:17

ApklausaInformuojame, kad bendradarbiaudami su Utenos jaunimo darbo centru organizuojame anketinę apklausą Utenos rajono gimnazijų 3-4 klasių mokiniams. Apklausos tikslas - įvertinti Utenos rajono teikiamų profesinio orientavimo paslaugų mokiniams kokybę bei jų poreikį. Planuojame, kad apklausos rezultatai ateityje padės organizuoti veiklas, kurios labiau atitiks mokinių poreikius ir lūkesčius bei padės sėkmingai planuoti profesinę karjerą.
Prašome Utenos rajono gimnazijos 3-4 klasių gimnazistų užpildyti elektroninę profesinio apsisprendimo apklausą adresu:
www.manoapklausa.lt/apklausa/680111964/. Tikimės, kad apklausoje dalyvaus visi 3-4 klasių gimnazistai.
Apklausa bus vykdoma iki 2015 m. gegužės 15 d.

Atnaujinta Pirmadienis, 2015 m. balandžio 13 d. 08:20