2015 m. kovo 6 d. Kviečiame jaunimą dalyvauti verslumo skatinimo renginyje PDF Spausdinti El. paštas

2015 m. kovo 6 d., 13.30 – 17.00 val., Utenos rajono savivaldybės administracijos pasitarimų salėje (III a., Utenio a. 4) vyks renginys „Verslumas: naujo verslo pradžia arba sėkminga esamo verslo plėtra".

Renginio tikslas – Lietuvos verslumo skatinimas. Renginio dalyviai bus supažindinti su verslo planavimo procesu: nuo idėjos iki įmonės steigimo.

Daugiau informacijos apie renginį www.pelnoakademija.lt.

Renginio tikslinė grupė: jaunimo organizacijų atstovai, vyresnių klasių gimnazistai, studentai ir kiti suinteresuoti asmenys.

Būtina išankstinė registracija el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Projektas finansuojamas pagal Ekonomikos veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo ir Valstybės biudžeto lėšų. Projektą vykdo Lietuvos verslo darbdavių konfederacija, Lietuvos verslo konfederacija, Jaunimo verslumo skatinimo asociacija.

Renginio programa >>>