Popamokinei veiklai skatinti – papildomos lėšos PDF Spausdinti El. paštas

Švietimo ir mokslo ministerija skelbia neformaliojo vaikų švietimo projektų rėmimo konkursą, kurio tikslas - paskatinti vaikus aktyviau dalyvauti neformaliojo švietimo veikloje.

Konkursui galima teikti pačius įvairiausius projektus, kurių veiklos turi būti praktinės, skatinančios vaikus bendrauti ir bendradarbiauti, dalyvauti kūrybinėse, sportinėse, edukacinėse programose, ekskursijose, tyrinėti artimiausią aplinką, pažinti gamtos reiškinius. Šie projektai gali vykti ir vaikų vasaros poilsio metu.

Paraiškos turi būti teikiamos tik nacionaliniams projektams, sudarantiems galimybes įvairiose veiklose dalyvauti vaikams iš daugiau nei 5 savivaldybių. Jie turi tęsti ilgiau nei tris mėnesius.

Projektams numatyta skirti 200 tūkst. Lt. Vienam projektui - ne daugiau kaip 10 tūkst. Lt.

Paraiškas finansavimui gali teikti asociacijos, kurių veikla susijusi su švietimu. Laukiami vaikų ir jaunimo organizacijų, švietimo bendruomenių asociacijų projektai ir pan.

Neformaliojo vaikų švietimo projektų rėmimo konkurso paraiškas iki balandžio 14 dienos reikia pateikti Lietuvos neformaliojo mokinių švietimo centrui (Žirmūnų g. 1B, Vilnius LT-09101) ir el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Daugiau informacijos apie konkursą: (8 5) 2316133, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Konkurso nuostatai, paraiška ir kita informacija apie konkursą skelbiama Švietimo ir mokslo ministerijos internetiniame tinklalapyje http://www.smm.lt/web/lt/konkursai/kiti-konkursai/neformaliojo-vaiku-svietimo-projektu-finansavimo-konkursas

Švietimo ir mokslo ministerijos informacija