kologinis projektas Nacionalinė „Žalioji olimpiada“ vėl kviečia Lietuvos švietimo įstaigas PDF Spausdinti El. paštas

2018 02 22 Zalioji olipiadaPraėjusių metų pavasarį startavęs ir visą Lietuvą apkeliavęs ekologinis projektas Nacionalinė „Žalioji olimpiada“, skirtas vyresnių klasių moksleiviams, vėl kviečia Lietuvos švietimo įstaigas keisti savo bendruomenės požiūrį į vartojimą, rūšiavimą ir antrinį atliekų panaudojimą.

Pirmą kartą organizuotoje Nacionalinėje „Žaliojoje olimpiadoje“2017 metais dalyvavo per 28 tūkst. šalies moksleivių, kuriems vos per mėnesį savo mokyklose pavyko išrūšiuoti beveik 40 tūkst. kg atliekų.

Šios VšĮ “Žaliasis taškas” ir VšĮ “RV Agentūra” organizuojamos iniciatyvos tikslas ne tik išmokyti rūšiuoti, bet apskritai atkreipti dėmesį į šiuolaikinio žmogaus elgseną, suteikti progą gilintis į šiuo metu aktualias aplinkosaugos problemas ir imtis realių veiksmų, prisidedant prie problemų prevencijos. Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“metu, smagiai žaisdami ir įgyvendindami užduotis, mokiniai turės galimybę ne tik gilinti žinias aplinkos apsaugos, resursų taupymo, atliekų rūšiavimo ir vartojimo mažinimo srityse bet ir praktiškai pritaikyti jas savo gyvenime. O mažais žingsneliais galime pakeisti visą pasaulį!

 Mąstyti atsakingai, mažinti vartojimą bei rūšiuoti atliekas turime jau šiandien.

Registruotis į projektą Nacionalinė „Žalioji olimpiada“  galima iki 2018 m. vasario 19 dienos: elektroniniu būdu spaudžiant šią nuorodą >>>.

Visas naujienas, susijusias su Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“eiga galima sekti FB profilyje. Turint klausimų, kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 8633 77609 (darbo dienomis nuo 9 iki 16 val.).