Respublikinis anglų kalbos oratorinio meno konkursas PDF Spausdinti El. paštas

LCC logoKaip ir kasmet, taip ir šiemet Lietuvos Angliškai kalbančiųjų bendrija (The English Speaking Union of Lithuania - ESU), Lietuvos Švietimo ir Mokslo ministerija bei LCC tarptautinis universitetas kviečia geriausiai kalbančius vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti Respublikiniame anglų kalbos oratorinio meno konkurse. Šiemet tai bus 19-tasis konkursas ir jis, kaip ir kasmet, vyks Klaipėdoje, LCC tarptautiniame universitete, kovo 18 d., nuo 9:00 val. iki vėlyvos popietės. Pagal nuostatus, konkurso dalyviai negali būti jaunesni nei šešiolikos metų, todėl prašome mokyklų konkursą organizuoti tik vyresnėse klasėse (jei nuspręs organizuoti ir savo atstovą išrinkti tokiu būdu). Respublikinio konkurso laimėtojas vėliau atstovaus Lietuvai Tarptautiniame Oratorių konkurse Londone gegužės mėn.
Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas anglų kalbos mokytojai gali rasti LCC tarptautinio universiteto internetiniame puslapyje www.lcc.lt/esu. Registruoti dalyvius konkursui reikia iki vasario 25 dienos. Lauksime mokyklų paraiškų dalyvauti konkurse ir linkime, kad Jūsų mokinių ir mokytojų vardai būtų įrašyti tarp geriausių iškalbos meno meistrų.

Kontaktai informacijai: tel. (46) 31 04 60, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .