Kviečiame teikti paraiškas PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2020 m. balandžio 16 d. 09:46

Vadovaujantis Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. balandžio 15 d. įsakymu Nr. AĮ-421 ,,Dėl kvietimo teiti paraiškas pagal Utenos rajono savivaldybės kokybiškos švietimo sistemos kūrimo ir jaunimo užimtumo srities mokinių vasaros poilsio organizavimo projektų finansavimo prioritetus skelbimo“, kviečiame teikti paraiškas mokinių vasaros poilsio organizavimo projektams finansuoti.
Projektų finansavimo paraiškas iki 2020 m. gegužės 15 d. Utenos rajono savivaldybės administracijai siųsti paštu adresu Utenio a. 4, Utena, ant voko užrašant projektų konkurso pavadinimą, arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai (paraišką pateikti vienu failu).