20 metų kartu su NATO

2024 m. kovo 29-ąją Lietuva minėjo 20 metų sukaktį, kai mūsų valstybė tapo NATO nare. Prieš 75 metus Šiaurės Atlanto šalys paskelbė NATO įkūrimą. Šio įvykio proga jau šeštus metus Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM organizuoja rašinių konkursą „Mes esame NATO“. Konkurse 8-12 klasių mokiniai varžosi dėstydami savo mintis duotomis temomis penkiomis skirtingomis kalbomis - lietuvių, lenkų, anglų, prancūzų bei vokiečių. Šiais metais komisijai buvo pateikta daugiau nei 150 rašinių. Daugiausiai rašinių, 46, buvo parašyta anglų kalba.

Užpalių gimnazijos bendruomenė džiaugiasi II gimnazijos klasės mokine Auguste Gavėnaite, tapusia trečiosios vietos laureate. Ji pasirinko temą „NATO partnerysčių už Aljanso ribų svarba“ ir anglų kalba parašė rašinį, vertą prizinės vietos. Kovo 27 d. Valdovų rūmuose įvyko iškilmingi laureatų apdovanojimai. Sveikiname Augustę ir jos mokytoją Jūratę Kirdeikienę, dėkojame kitiems gimnazijos Debatų klubo nariams už dalyvavimą šiame konkurse.

Urenos r. Užpalių gimnazijos informacija