2015 m. rugsėjo 29 d. Augame su ANTRU ŽINGSNIU

2015 m. rugsėjo 29 dieną Utenos Aukštakalnio pradinėje mokykloje pamokos prasidėjo netradiciškai. Pirmos pamokos metu visi mokyklos mokiniai piešė vaikiškus delniukus su ant pirštukų pavaizduotais žmogaus jausmais. Mes visi, ir vaikai, ir suaugę, galime būti ir linksmi, ir laimingi, ir nustebę. Galime būti ir liūdni, ir pikti. Tai natūralu... Bet labai svarbu mokėti atpažinti ne tik savo jausmus, bet ir šalia esančio draugo. To mokytis mums padeda ANTRO ŽINGSNIO pamokėlės, kurios mūsų mokykloje vyksta jau šeštus metus. Šių pamokėlių metu mes mokomės gerumo.
Būkite visi linksmi ir laimingi, supratingi ir dėmesingi, nustebę, susižavėję... O jei supyksite, nusiraminkite šiais būdais, tris kartus giliai įkvėpkite, lėtai skaičiuokite atbuline tvarka, galvokite apie kažką raminančio, pakalbėkite su savimi (pagal socialinių-emocinių įgūdžių lavinimo bei smurto prevencijos programos ANTRAS ŽINGSNIS metodiką).

Programos ANTRAS ŽINGSNIS vykdytojų vardu mokytoja Laima Šutinienė

antras_zingsnis1