Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro Socialinės globos skyriaus gyventojai dalyvavo tarprautiniame neįgaliųjų teatro festyvalyje „Širdys vilčiai plaka"

2015 05 13 2015 m. gegužės 13 dieną Panevėžio muzikiniame teatre vyko XIX - asis tarptautinis neįgaliųjų teatro festivalis „Širdys vilčiai plaka", kurį organizuoja Panevėžio „Šviesos" specialiojo ugdymo centras. Festivalyje dalyvavo Kėdainių, Molėtų r. Kijėlių, Šiaulių, Rygos, Pasvalio, Tauragės, Panevėžio specialiųjų mokyklų teatro trupės. Šiame festivalyje jau ne pirmus metus dalyvauja ir Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro socialinės globos skyriaus gyventojų teatro trupė „Vilties spinduliai" (vadovė socialinė darbuotoja D. Vaišnorienė).

2015 05 13 SUUC (2)Artistai šokio spektaklio metu kvietė nusikelti į Afriką, pasinerti į afrikietiškų ritmų lydimą siautulį, buvo vaizduojami afrikietiški ritualai, judesiu perteikiamas afrikiečių charakteris, gebėjimas džiaugtis gamta, gyvenimu.
Daug teigiamų emocijų suteikė ir kitų specialiųjų mokyklų teatro trupių pasirodymai.
Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, suvenyrais bei saldžiomis dovanomis.
Džiaugiamės užsimezgusia gražia draugyste tarp Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro bei Panevėžio „Šviesos" specialiojo ugdymo centro.

Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro infromacija