2015 m. gegužės 14 d. Padėkos diena Utenos Dauniškio gimnazijoje

Padėkos šventėVioleta Develienė

2015 m. gegužės 14 d. Utenos Dauniškio gimnazijos kiemelyje į Padėkos dieną rinkosi gimnazijos bendruomenė. Tradiciniame renginyje gimnazijos vadovai dėkojo mokytojams ir moksleiviams, garsinantiems gimnazijos vardą varžybose, konkursuose, olimpiadose, projektinėse veiklose rajone, šalyje, bei už Lietuvos ribų.

Renginio vedantieji pristatė gimnazijos merginų chorą, kuris pakilia daina pasveikino renginio dalyvius. Utenos Dauniškio gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Balynas įteikė per šimtą padėkų gimnazistams ir mokytojams, šių mokslo metų laimėjimais bei pasiekimais garsinusiems Utenos Dauniškio gimnaziją ir palinkėjo, kad po kelių metų būtų galima išgirsti apie moksleivių profesinę sėkmę.

Utenos Dauniškio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Asta Skeirienė pakvietė mokinių tarybą teikti nominacijas. Statulėlės nominantams atiteko už draugiškumą, už šauniausią metų renginį, mokslo bei meno pažangą, už gražiausią šypseną bei metų būrelį. Socialinė pedagogė Vida Adiklienė paskelbė kuri klasė laimėjo šauniausios vardą. Konkursas truko tris mėnesius, klasės rinko balus įvairių renginių metu bei laikydamiesi mokyklos taisyklių. Padėkos dieną vainikavo linksmas šokis.