Dailės varžytuvės-2015

IMG 18692015 m. balandžio 23 dieną Vyturių progimnazijos mokytojos Aldona Belopetravičienė ir Regina Šinkūnienė pakvietė rajono mokyklų pradinukų komandas išbandyti savo dailės žinias ir praktinius įgūdžius. Renginyje dalyvavo „Žiburio" pradinės mokyklos (mokytoja Daiva Miškinienė), Rapolo Šaltenio progimnazijos (mokytoja Sigita Černiauskienė), Vyžuonų pagrindinės mokyklos (mokytoja Nijolė Dudzinskienė), Aukštakalnio pradinės mokyklos (mokytojos Jolanta Mikužienė ir Jūratė Jankauskienė), Leliūnų pagrindinės mokyklos (mokytoja Jūratė Zarankienė) ir Vyturių progimnazijos (mokytoja Diana Jurgelevičienė) trečių – ketvirtų klasių komandos.

Mokiniai atsakinėjo į klausimus, sprendė kryžiažodžius, rinko dėliones, piešė užrištomis akimis ir kūrė piešinius artėjančiai Motinos dienos šventei "Tau, mama!". Šie darbeliai papuošė mūsų mokyklą. Šventę pagyvino Vyturių progimnazijos pirmaklasių ir trečiaklasių atliekamos linksmos dainelės (mokytojos Almantė Šimonėlienė ir Diana Jurgelevičienė) bei trečiokų ir ketvirtokų šokis, kurį sukūrė mokytoja Almantė. Mokyklos direktorė Edita Kadūnienė apdovanojo komandas padėkos raštais ir dovanėlėmis už draugiškumą, meniškumą, sumanumą , išradingumą, kūrybiškumą, spalvingumą. Svarbiausia, kad mokiniai susirado draugų ir pajuto kūrybos džiaugsmą.

Mokytoja Aldona Belopetravičienė