2015 m. kovo 23 d. Žemės dienos minėjimas Utenos Dauniškio gimnazijoje

Žemės dienos renginys Utenos Dauniškio gimnazijoje Žemės dienos minėjimas – ne tik graži šventė ir tikrojo pavasario pradžia. Ši diena mums visiems primena, kad Žemei reikia mūsų pagalbos ir jai padėti galime visi kartu. Tokie renginiai suvienija mokinius, mokytojus, kad galėtume kartu susimąstyti apie mūsų planetą, aplinką, gamtą ir kažką pakeisti. Juk padėti sergančiai Žemei galime visi kartu. Nori keisti pasaulį į žalesnį? Jautiesi atsakingas už savo aplinką? Gyveni ne vien šia diena, bet susimąstai apie savo ateitį? Tuomet būk aktyvus ir parungtyniauk su savo draugais.

Tokiais žodžiais kovo 23 dieną Utenos Dauniškio gimnazijoje prasidėjo – Protmūšis, skirtas Žemės dienai paminėti ir siekti glaudesnio bendradarbiavimo su miesto progimnazijomis. Į svečius atvyko: Utenos Rapolo Šaltenio, Krašuonos, Vyturių ir Aukštakalnio progimnazijų aštuntokai su savo mokytojais. Mūsų mokyklą atstovavo 1-ų klasių gimnazistai. Visos aštuonios komandos puikiai paruošė namų darbus, entuziastingai sprendė protmūšio klausimus, ieškojo sprendimo būdų, kaip įveikti globaliomis tapusias problemas. Klausimai apie Žemę buvo iš geografijos, biologijos, fizikos ir chemijos mokomųjų dalykų. Nugalėtojais tapo 1a klasės gimnazistai, labai gerai pasirodė ir progimnazijų komandos. Nuotaikingas renginys toliau įsiliejo į Lygiadienio šventę gimnazijos kieme.

Geografijos, biologijos, chemijos ir fizikos mokytojai

Protų mūšio klausimai >>>