2015 m. vasario 25 d. akcija „Tautinė apyrankė — Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui" Utenos „Saulės" gimnazijoje

20150226192015 m. vasario 25 dieną, trečiadienį, skambant lietuviškoms melodijoms, į Utenos „Saulės " gimnazijos aktų salę rinkosi klasių atstovai ir mokytojai. Ten buvo paskelbta akcijos „Tautinė apyrankė — Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui" pradžia.
Nešini trijų spalvų siūlais pinti apyrankių susirinko daugiau kaip pusšimtis mokinių ir mokytojų. Pinti mokėsi vieni iš kitų: pynė po vieną, du, tris ir dar didesnėmis grupelėmis susėdę, sustoję.
Per valandą nupinta 188 apyrankės. Tai buvo tik akcijos pradžia „Saulės" gimnazijoje. Dar savaitę, iki kovo 4-osios, pinsime apyrankes sau, draugui pasipuošti Kovo 11-osios garbei. Dalį apyrankių gimnazistų atstovai nuveš į Vilnių, į Nacionalinę dailės galeriją. Ten apyrankėmis papuoš specialiai šiai akcijai paruoštą Gediminaičių stulpų konstrukciją.

Su artėjančia švente, Lietuva!