Prasideda nacionalinis Dailyraščio konkursas „Rašom! 2015“

rasom 2015Jau nuo 2015 m. sausio 15 d. Lietuvos gyventojai kviečiami rankų miklumą bandyti nacionaliniame Vinco Kudirkos dailyraščio konkurse „Rašom!". Penktus metus iš eilės organizuojamo renginio metu bus išrinkti dailiausiai ir originaliausiai rašantys Lietuvos gyventojai.

Šių metų konkurso tekstus, kuriuos dalyviai turi išraityti plunksnakočiu mėlynu rašalu, galite rasti renginio organizatorių − Lietuvių kalbos instituto ir raštinės reikmenų bendrovės „Biuro pasaulis" − tinklalapiuose (www.lki.lt ir www.biuropasaulis.lt). Dailyraščių laukiama iki 2015 m. vasario 17 d. UAB BIURO PASAULIS, Vilkpėdės g. 20, Vilnius LT-03151, Lietuva.Konkurse „Rašom!" kviečiami dalyvauti visi Lietuvos gyventojai. Dalyviai susirungs trijose amžiaus grupėse: 3–6 klasių moksleiviai, 7–12 klasių moksleiviai, suaugusieji bei medikai.

„Rašom!" organizatoriai kuria tradiciją – šiemet konkursas, kaip įprasta, vyks dviem etapais. Iš atsiųstų dailyraščių vertinimo komisija atrinks 10 geriausiųjų kiekvienos amžiaus grupės darbų. Šio etapo rezultatai bus paskelbti 2015 m. vasario 23 d. Lietuvių kalbos instituto ir bendrovės „Biuro pasaulis" interneto svetainėse. Atrinktų darbų autoriai susirungs konkurso finale 2015 m. kovo 6 d., Lietuvos mokslų akademijoje, Gedimino pr. 3, Vilniuje.
Visi, patekę į finalą konkurso dalyviai, bus apdovanoti rašymo priemonėmis „Parker" bei saldumynais.
Per ketverius metus konkurso organizatoriai sulaukė daugiau kaip 50 000 dailyraščiu perrašytų tekstų ne tik iš įvairiausių Lietuvos kampelių, bet ir užsienio – Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Airijos. Šiemet tikimasi dar didesnio aktyvumo.

Daugiau informacijos:

Rasa Gruodytė, „Rašom!" koordinatorė, tel.+370 699 79643, e. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ,

Artūras Tuminas, UAB BIURO PASAULIS generalinis direktorius, tel. (8 5) 236 1940, +370 650 66197, e. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tinklalapis: www.biuropasaulis.lt, www.elektromedia.lt.