2015 m. sausio 17 d. Kviečiame paminėti pasaulinę sniego dieną

Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-oji rinktinė kartu su Lietuvos asociacija „Sportas visiems" kviečia sausio 17 d. švęsti Pasaulinę Sniego dieną Utenoje. Pakilkim nuo kompiuterių ir televizijos ekranų, pakvieskim šeimos narius ir ateikim padūkti, pasportuoti, pasidžiaugti sniegu, aktyviai praleisti laisvalaikį...
Programa: sausio 17 d. 10.30-11.00 val. renkamės į miesto parką tarp Senukų PC ir Šaulių namų. Registracija į rungtis iki 11.20 val.  Startai 11.20- 12.30 val.

Planuojamos rungtys:
1 Šeimyninė estafetė su maišais (šeima trys nariai - būtinai vienas suaugęs, vienas - iki 16 metų)
2 Šeimyninės lenktynės 100 m. su rogutėmis. Dalyviai mama+vaikas arba tėtis+vaikas (turėti savo rogutes).
3 Sniego skulptūrų konkursas (jei sniego nebūtų - kvadrato varžybos su gimnastikos kamuoliu, komanda - 6 nariai).
Įvairios žiemiškos rungtys greičiui, taiklumui, fantazijai... Bus karštos arbatos- puodukais pasirūpinkite patys. Juk arbata iš savo puodelio skanesnė. Nepamirškit rogučių, puoduko arbatai ir geros nuotaikos.

P.S. programoje numatytos rungtys gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų. Nėra blogo oro - yra bloga apranga... Įgarsinimą dovanoja „Biški garsą ir švesas".

Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-oji rinktinės informacija