Sėkmingi uteniškių startai Europos SO vasaros žaidynėse Belgijoje

Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro sportininkai BelgijojeIš Europos Specialiosios olimpiados vasaros žaidynių Belgijoje, Antverpene, rugsėjo 22 d. grįžo Lietuvos SO delegacija, kurią sudarė 33 sportininkai dalyvavę bočios, futbolo, krepšinio, lengvosios atletikos, plaukimo ir stalo teniso sporto šakose.
Lengvosios atletikos rinktinės pagrindą sudarė 4 sportininkai iš Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro ir po 1 sportininką iš Šeduvos gimnazijos ir Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos.
Uteniškiai, kaip jau įprasta, pasiekė puikių rezultatų ir į Uteną atvežė 2 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos medalius.

Estafetėje 4x400 m dalyvavo 3 uteniškiai (Erikas Garbul, Rūta Tuskenytė, Aurimas Jasiulionis), nugalėję Latvijos ir 2 Belgijos rinktines ir tapę Europos specialiosios olimpiados čempionais. Dar 1 aukso medalį laimėjo Erikas Garbul – 200 m rungtyje, o ir sidabro medalį iš sportininkas pelnė 100 m distancijoje. 2 sidabro medalius 1500 m ir 3000 m distancijose laimėjo Rūta Tuskenytė. Dar 2 sidabro medalius laimėjo Aurimas Jasiulionis – 1500 m ir 5000 m distancijose. Bronzos medalį laimėjo Aušra Burbulytė 200 m distancijoje.
Lengvaatlečius Europos SO vasaros žaidynėms ruošė Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius, kūno kultūros mokytojas – treneris ekspertas Zenonas Misiūnas.
Po šių startų pradėta formuoti lengvaatlečių rinktinė, kuri 2015 m. liepos mėnesį Los Andžele, JAV dalyvaus Pasaulio SO vasaros žaidynėse. Planuojama, kad iš 4 lengvaatlečių rinktinėje bus ir 2 uteniškiai.